TRACO POWER TPP300-128A-M
Kód: TPP300-128A-MDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 10,71A; TPP 300A-M; 93%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 93% |
| Výstupní proud: | 10,71A |
| Řada výrobce: | TPP 300A-M |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výstupní proud: | 10,71A |
| Řada výrobce: | TPP 300A-M |
| Účinnost: | 93% |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)