TRACO POWER TPP300-118A-M
Kód: TPP300-118A-MDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 300W; 16667mA; TPP 300A-M; 93%; 85÷265VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 93% |
| Výstupní proud: | 16667mA |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Řada výrobce: | TPP 300A-M |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 300W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 300W |
| Výstupní proud: | 16667mA |
| Řada výrobce: | TPP 300A-M |
| Účinnost: | 93% |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)