TRACO POWER TPP100-118A-J
Kód: TPP100-118A-JDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 100W; 5,56A; TPP 100A-J; 92%; 85÷265VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 92% |
| Výstupní proud: | 5,56A |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Řada výrobce: | TPP 100A-J |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní proud: | 5,56A |
| Řada výrobce: | TPP 100A-J |
| Účinnost: | 92% |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)