TRACO POWER TMPS15-109
Kód: TMPS15-109Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 15W; 1,66A; TMPS; 85÷264VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 1,66A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Řada výrobce: | TMPS |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 15W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 15W |
| Výstupní proud: | 1,66A |
| Řada výrobce: | TMPS |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)