TRACO POWER TCL060-124C
Kód: TCL060-124CDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 60W; Uvýst: 24V; 2,5A; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 88% |
| Výstupní proud: | 2,5A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | šroubové svorky |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC, 85...375V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -10...70°C |
| Řada výrobce: | TCL |
| Shoda s normou: | cULus, C-UL-US, cURus, CE |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 100x45x75mm |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 2,5A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 100x45x75mm |
| Pracovní teplota: | -10...70°C |
| Napájecí napětí: | 85...375V DC |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Shoda s normou: | cURus |
| Řada výrobce: | TCL |
| Použití: | průmysl |
| Montáž: | šroubové svorky |
| Účinnost: | 88% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)