TRACO POWER TBL060-124BC
Kód: TBL060-124BCDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 60W; 24V; 2,5A; OUT: 1; TBLZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 84% |
| Výstupní proud: | 2,5A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Řada výrobce: | TBL |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Výkon: | 60W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 2,5A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Řada výrobce: | TBL |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Účinnost: | 84% |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)