TDK-LAMBDA ZWS50C-5
Kód: ZWS50C-5Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 35W; 85÷265VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 81% |
| Výstupní proud: | 7A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -10...70°C |
| Řada výrobce: | ZWS10-50C |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 35W |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Výkon: | 35W |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 7A |
| Pracovní teplota: | -10...70°C |
| Účinnost: | 81% |
| Řada výrobce: | ZWS10-50C |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Shoda s normou: | CE |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)