TDK-LAMBDA ZWS10C-5
Kód: ZWS10C-5Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 10W; 85÷265VACZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 78% |
| Výstupní proud: | 2A |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -10...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 10W |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Výkon: | 10W |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 2A |
| Pracovní teplota: | -10...70°C |
| Účinnost: | 78% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)