TDK-LAMBDA HWS3000GT-24
Kód: HWS3000GT-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 3kW; Uvýst: 24V; 125A; OUT: 1; HWS; 91%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 91% |
| Výstupní proud: | 125A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 170...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Řada výrobce: | HWS |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Vnější rozměry: | 269x150x61mm |
| Výkon: | 3kW |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 3kW |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 125A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 269x150x61mm |
| Řada výrobce: | HWS |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Účinnost: | 91% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 170...265V AC |
| Použití: | průmysl |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Shoda s normou: | CE |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)