TDK-LAMBDA GUS1000-24
Kód: GUS1000-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 1kW; Uvýst: 24V; 41,7A; OUT: 1; 95%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 95% |
| Výstupní proud: | 41,7A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 1kW |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 1kW |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 41,7A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Účinnost: | 95% |
| Shoda s normou: | cURus |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)