TDK-LAMBDA CUS500M1-36-EF
Kód: CUS500M1-36-EFDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 0,5kW; Uvýst: 36V; 8,3A; OUT: 1; CUS500M1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 95% |
| Výstupní proud: | 8,3A |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...60°C |
| Řada výrobce: | CUS500M1 |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 0,5kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,5kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Výstupní proud: | 8,3A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -20...60°C |
| Účinnost: | 95% |
| Použití: | průmysl |
| Shoda s normou: | CE |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Řada výrobce: | CUS500M1 |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)