TDK-LAMBDA CUS500M1-28
Kód: CUS500M1-28Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; nezakrytovaný; 501,2W; 85÷265VAC; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 96% |
| Výstupní proud: | 10,7A |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Řada výrobce: | CUS500M1 |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 501,2W |
| Výstupní napětí: | 28V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Výkon: | 501,2W |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 28V |
| Výstupní proud: | 10,7A |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Účinnost: | 96% |
| Řada výrobce: | CUS500M1 |
| Použití: | průmysl |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Shoda s normou: | CE |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)