TDK-LAMBDA CUS250M-48-FJ
Kód: CUS250M-48-FJDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 250W; 80÷264VAC; OUT: 1; 5,2A; 94%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 94% |
| Výstupní proud: | 5,2A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 80...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 48...52,8V DC |
| Řada výrobce: | CUS250M |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 0,25kW |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Napájecí napětí: | 80...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 5,2A |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Účinnost: | 94% |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Použití: | průmysl |
| Rozsah výstupních napětí: | 48...52,8V DC |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Shoda s normou: | CE |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Řada výrobce: | CUS250M |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)