TDK-LAMBDA CUS250M-36-F
Kód: CUS250M-36-FDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 80÷264VAC; OUT: 1; 6,94A; -20÷85°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 94% |
| Výstupní proud: | 6,94A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 80...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 36...39,6V DC |
| Řada výrobce: | CUS250M |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 0,25kW |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Účinnost: | 94% |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 36...39,6V DC |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Napájecí napětí: | 80...264V AC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Shoda s normou: | CE |
| Řada výrobce: | CUS250M |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 6,94A |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)