TDK-LAMBDA CUS250M-24-G
Kód: CUS250M-24-GDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 85÷264VAC; -20÷85°C; 94%; 2"x4"Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 94% |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 24...26,4V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Účinnost: | 94% |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 24...26,4V DC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)