TDK-LAMBDA CUS250M-18-AG
Kód: CUS250M-18-AGDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 2"x4"; -20÷85°C; 94%; 18÷19,8VDCZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 94% |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 18...19,8V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Účinnost: | 94% |
| Rozsah výstupních napětí: | 18...19,8V DC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)