TDK-LAMBDA CUS250M-15-UJ
Kód: CUS250M-15-UJDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; Uvýst: 15V; 16,66A; OUT: 1; 2"x4"Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 94% |
| Výstupní proud: | 16,66A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 80...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 15...16,5V DC |
| Řada výrobce: | CUS250M |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Výstupní proud: | 16,66A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Řada výrobce: | CUS250M |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Účinnost: | 94% |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Shoda s normou: | CE |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 80...264V AC |
| Rozsah výstupních napětí: | 15...16,5V DC |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)