TDK-LAMBDA CUS250M-12-C
Kód: CUS250M-12-CDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 250W; 85÷264VAC; -20÷85°C; šroub M3; 94%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 94% |
| Montáž: | šroub M3 |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 12...13,2V DC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Montáž: | šroub M3 |
| Pracovní teplota: | -20...85°C |
| Rozměry: | 2"x4" |
| Rozsah výstupních napětí: | 12...13,2V DC |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Účinnost: | 94% |
| Výkon: | 0,25kW |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)