TDK-LAMBDA CUS1200M-24
Kód: CUS1200M-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 1,2kW; Uvýst: 24V; 50A; OUT: 1; -20÷70°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 95% |
| Výstupní proud: | 50A |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 1,2kW |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 1,2kW |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výstupní proud: | 50A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Účinnost: | 95% |
| Doplňkové funkce: | remote sense |
| Použití: | průmysl |
| Shoda s normou: | CE |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 85...264V AC |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)