TDK-LAMBDA CUS1000M-12
Kód: CUS1000M-12Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 0,8kW; Uvýst: 12V; 66,7A; OUT: 1; 93,8%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 93,8% |
| Výstupní proud: | 66,7A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Montáž: | na panel |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace, průmysl |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Shoda s normou: | CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Výkon: | 0,8kW |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Pracovní teplota: | -20...70°C |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 85...265V AC |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Výstupní proud: | 66,7A |
| Účinnost: | 93,8% |
| Výkon: | 0,8kW |
| Vlastnosti zdrojů: | aktivní chlazení |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Shoda s normou: | CE |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Použití: | průmysl |
| Montáž: | na panel |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)