MEAN WELL ELG-100-C500DA-3Y
Kód: ELG-100-C500DA-3Y
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI; 100W; 100÷200VDC; 500mA; IP67
Detailní informace
Detailní popis produktu