MEAN WELL DAP-04-S01
Kód: DAP-04-S01Detailní popis produktu
Konvertor DALI-PWM; Komunikace: PWM; DALI; 90÷305VAC; 127÷431VDCZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Doplňkové funkce: | volitelná 1 nebo 4 adresy DALI |
| Druh komunikace: | PWM |
| Kmitočet výstupního napětí: | 1kHz |
| Napájecí napětí: | 127...431V DC, 90...305V AC |
| Počet kanálů: | 4 |
| Pracovní teplota: | -30...60°C |
| Typ příslušenství pro napájecí zdroje: | konvertor DALI - PWM |
| Vnější rozměry: | 165x46x23mm |
| Komunikační protokol: | DALI |
| Napájecí napětí: | 127...431V DC |
| Vnější rozměry: | 165x46x23mm |
| Pracovní teplota: | -30...60°C |
| Kmitočet výstupního napětí: | 1kHz |
| Doplňkové funkce: | volitelná 1 nebo 4 adresy DALI |
| Komunikační protokol: | DALI |
| Typ příslušenství pro napájecí zdroje: | konvertor DALI - PWM |
| Druh komunikace: | PWM |
| Počet kanálů: | 4 |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)