Lifud Technology Co., Ltd. LF-FMR040YSIII
Kód: LF-FMR040YSIII
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 40W; 40÷130VDC; 250÷350mA; IP20; 91%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.1 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 91%
Výstupní proud: 250...350mA
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: pružinové svorky
Napájecí napětí: 220...240V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...60°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: LF-FMR
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x30x21mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 40...130V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 40...130V DC
Výstupní proud: 250...350mA
Napájecí napětí: 220...240V AC
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 168x30x21mm
Řada výrobce: LF-FMR
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...60°C
Počet výstupů: 1
Účinnost: 91%