Lifud Technology Co., Ltd. LF-BDD030-0750-42
Kód: LF-BDD030-0750-42
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 30W; 9÷42VDC; 300÷750mA; IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu
Záruka: 24
Hmotnost: 0.16 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 89%
Výstupní proud: 300...750mA
Pracovní teplota: -30...45°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 97x43x30mm
Výkon: 30W
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 9...42V DC
Výstupní proud: 300...750mA
Napájecí napětí: 220...240V AC
Vnější rozměry: 97x43x30mm
Řada výrobce: LF-BDD
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -30...45°C
Doplňkové funkce: NFC
Účinnost: 89%