Lifud Technology Co., Ltd. LF-BDD020-0500-42
Kód: LF-BDD020-0500-42
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; LED; DALI 2; 20W; 9÷42VDC; 150÷500mA; IP20
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.13 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnost: 88%
Výstupní proud: 150...500mA
Doplňkové funkce: NFC
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: šroubové svorky
Napájecí napětí: 220...240V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OLP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...45°C
Režimy práce: proudový zdroj
Řada výrobce: LF-BDD
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 97x43x30mm
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 9...42V DC
Komunikační protokol: DALI 2
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výstupní napětí: 9...42V DC
Výstupní proud: 150...500mA
Napájecí napětí: 220...240V AC
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 97x43x30mm
Ochrana: protizkratové SCP
Režimy práce: proudový zdroj
Doplňkové funkce: NFC
Účinnost: 88%
Komunikační protokol: DALI 2
Řada výrobce: LF-BDD
Pracovní teplota: -30...45°C
Počet výstupů: 1
Výkon: 20W