FOSE MSD-300-24
Kód: MSD-300-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 300W; IP20; 275x48,5x30mm; 90%; 12,5AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90% |
| Doplňkové funkce: | funkce stmívání PWM |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Max. výstupní proud: | 12,5A |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 275x48,5x30mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Výkon: | 300W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 300W |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 275x48,5x30mm |
| Doplňkové funkce: | funkce stmívání PWM |
| Účinnost: | 90% |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Max. výstupní proud: | 12,5A |



.jpg?68d3d670)