FOSE MSD-200-24
Kód: MSD-200-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 200W; IP20; 265x39x24,8mm; 90%; 8AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90% |
| Doplňkové funkce: | funkce stmívání PWM |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Max. výstupní proud: | 8A |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 265x39x24,8mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Výkon: | 0,2kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 0,2kW |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 265x39x24,8mm |
| Účinnost: | 90% |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Max. výstupní proud: | 8A |
| Doplňkové funkce: | funkce stmívání PWM |



.jpg?68d3d670)