FOSE MSD-150-12
Kód: MSD-150-12Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 150W; IP20; 215x37,5x24,8mm; 90%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90% |
| Doplňkové funkce: | funkce stmívání PWM |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Max. výstupní proud: | 12,5A |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 215x37,5x24,8mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Výkon: | 150W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 150W |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 215x37,5x24,8mm |
| Účinnost: | 90% |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Max. výstupní proud: | 12,5A |
| Doplňkové funkce: | funkce stmívání PWM |



.jpg?68d3d670)