FOSE MPF-350-24
Kód: MPF-350-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED,pro vnější prostředí; 350W; IP67Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 93% |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Max. výstupní proud: | 14,5A |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP |
| Použití: | LED, pro vnější prostředí |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 282x86x23,5mm |
| Vstupní napětí: | 175...277V |
| Výkon: | 0,35kW |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | pro vnější prostředí |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 0,35kW |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Vnější rozměry: | 282x86x23,5mm |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Účinnost: | 93% |
| Max. výstupní proud: | 14,5A |
| Vstupní napětí: | 175...277V |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC |



.jpg?68d3d670)