FOSE MPF-30B-24
Kód: MPF-30B-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED,pro vnější prostředí; 30W; IP67Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Účinnost: | 87% |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Max. výstupní proud: | 1,25A |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP |
| Použití: | LED, pro vnější prostředí |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 120x26x21mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Výkon: | 30W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | pro vnější prostředí |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 30W |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Vnější rozměry: | 120x26x21mm |
| Ochrana: | protizkratové SCP |
| Doplňkové funkce: | aktivní PFC |
| Účinnost: | 87% |
| Max. výstupní proud: | 1,25A |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)