FOSE MDL2-60-24
Kód: MDL2-60-24Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; 60W; IP67; 287x35x18mm; 89%; 100÷264VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 89% |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Max. výstupní proud: | 2,5A |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 287x35x18mm |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Výkon: | 60W |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 60W |
| Stupeň krytí: | IP67 |
| Vnější rozměry: | 287x35x18mm |
| Účinnost: | 89% |
| Vstupní napětí: | 100...264V |
| Max. výstupní proud: | 2,5A |
| Ochrana: | protizkratové SCP |



.jpg?68d3d670)