ENDRESS+HAUSER RNB22-1061/0
Kód: RNB22-1061/0Detailní popis produktu
Modul automatizace: systémový napájecí zdroj; 100÷240VAC; IP20Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Napájecí napětí: | 100...240V AC, 110...250V DC |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Řada výrobce: | RNB22 |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 32x99x95mm |
| Materiál krytu: | polykarbonát |
| Typ modulu automatizace: | systémový napájecí zdroj |
| Napájecí napětí: | 110...250V DC |
| Elektrické připojení: | šroubové svorky |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Vnější rozměry: | 32x99x95mm |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Řada výrobce: | RNB22 |
| Materiál krytu: | polykarbonát |
| Typ modulu automatizace: | systémový napájecí zdroj |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)