CINCON CFM70S050-SD
Kód: CFM70S050-SD
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; 70W; 5VDC; 10A; 80÷264VAC; -30÷80°C; 86%
Detailní informace
Detailní popis produktu