CARLO GAVAZZI SPD05181B-CAR-0
Kód: SPD05181B-CAR-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 15W; Uvýst: 5V; 3A; na přípojnici DINZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 75% |
| Výstupní proud: | 3A |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 3A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 15W |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 15W |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Výstupní proud: | 3A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 75% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Max. výstupní proud: | 3A |



.jpg?68d3d670)