BRIDGELUX BXDRPS42BSU411C01A
Kód: BXDRPS42BSU411C01ADetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; LED; Casambi; 42W; 18÷40VDC; 320mA÷1,05AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje napájení pro LED |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Dostupnost: | Na dotaz |
| Výstupní proud: | 320mA...1,05A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Počet výstupů: | 4 |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -20...50°C |
| Režimy práce: | proudový zdroj |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 123,9x78,8x30mm |
| Výkon: | 42W |
| Výstupní napětí: | 18...40V DC |
| Komunikační protokol: | Casambi |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Použití: | LED |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Výkon: | 42W |
| Výstupní napětí: | 18...40V DC |
| Výstupní proud: | 320mA...1,05A |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Vnější rozměry: | 123,9x78,8x30mm |
| Pracovní teplota: | -20...50°C |
| Počet výstupů: | 4 |
| Režimy práce: | proudový zdroj |
| Komunikační protokol: | Casambi |
| Položka byla vyprodána… | |



.jpg?68d3d670)