BEL VSBU120CD512-BEL-0
Kód: VSBU120CD512-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 147W; OUT: 2; 15AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 77% |
| Výstupní proud: | 15A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 4,242kV |
| Montáž: | PCB |
| Počet výstupů: | 2 |
| Použití: | IT |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 127x76,2x33,6mm |
| Výkon: | 147W |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Výstupní napětí 2: | 12V DC |
| Výstupní proud 2: | 6A |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Výkon: | 147W |
| Počet výstupů: | 2 |
| Výstupní proud: | 15A |
| Montáž: | PCB |
| Účinnost: | 77% |
| Vnější rozměry: | 127x76,2x33,6mm |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Výstupní proud 2: | 6A |
| Výstupní napětí 2: | 12V DC |
| Použití: | IT |
| Shoda s normou: | cURus |
| Izolační napětí: | 4,242kV |




