BEL VOF550C12CNF-0
Kód: VOF550C12CNF-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 499W; 127÷370VDC; OUT: 1; 41,6A; 91%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 91% |
| Výstupní proud: | 41,6A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 127...370V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 130x86x43mm |
| Výkon: | 499W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 499W |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 41,6A |
| Účinnost: | 91% |
| Vnější rozměry: | 130x86x43mm |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Shoda s normou: | cURus |
| Napájecí napětí: | 127...370V DC |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |



.jpg?68d3d670)