BEL VMS2015-BEL
Kód: VMS2015-BELDetailní popis produktu
Měnič: AC/DC; 20W; OUT: 1; 1,4A; PCB,THT; 84%; 60,5x40,6x20,4mm; 15VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 84% |
| Výstupní proud: | 1,4A |
| Druh měniče: | AC/DC |
| Montáž: | PCB, THT |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 60,5x40,6x20,4mm |
| Vstupní napětí: | 90...264V AC |
| Výkon: | 20W |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Výkon: | 20W |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 1,4A |
| Montáž: | THT |
| Účinnost: | 84% |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Vnější rozměry: | 60,5x40,6x20,4mm |
| Druh měniče: | AC/DC |
| Vstupní napětí: | 90...264V AC |



.jpg?68d3d670)