BEL VMS100C48CNF-0
Kód: VMS100C48CNF-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 100W; 120÷370VDC; OUT: 1; 2,1AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 94,5% |
| Výstupní proud: | 2,1A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Max. výstupní proud: | 2,1A |
| Napájecí napětí: | 120...370V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 80x62x40mm |
| Výkon: | 0,1kW |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 0,1kW |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 2,1A |
| Účinnost: | 94,5% |
| Vnější rozměry: | 80x62x40mm |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Max. výstupní proud: | 2,1A |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Shoda s normou: | cURus |
| Napájecí napětí: | 120...370V DC |



.jpg?68d3d670)