BEL VGS75W48-BEL-0
Kód: VGS75W48-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 76W; Uvýst: 48V; 1,6A; OUT: 1; 90,5%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90,5% |
| Výstupní proud: | 1,6A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Max. výstupní proud: | 1,6A |
| Napájecí napětí: | 120...430V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 99x97x30mm |
| Výkon: | 76W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 76W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 1,6A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 99x97x30mm |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Napájecí napětí: | 120...430V DC |
| Max. výstupní proud: | 1,6A |
| Účinnost: | 90,5% |
| Shoda s normou: | cURus |
| Izolační napětí: | 4kV |



.jpg?68d3d670)