BEL VGS75C36-BEL-0
Kód: VGS75C36-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 76W; Uvýst: 36V; 2,1A; OUT: 1; 90%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90% |
| Výstupní proud: | 2,1A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Max. výstupní proud: | 2,1A |
| Napájecí napětí: | 120...373V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 99x97x30mm |
| Výkon: | 76W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 76W |
| Výstupní napětí: | 36V |
| Výstupní proud: | 2,1A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Max. výstupní proud: | 2,1A |
| Vnější rozměry: | 99x97x30mm |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Účinnost: | 90% |
| Shoda s normou: | cURus |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Napájecí napětí: | 120...373V DC |



.jpg?68d3d670)