BEL VGS200C15-BEL-0
Kód: VGS200C15-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 210W; 90÷132VAC; Uvýst: 15V; 14AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 88% |
| Výstupní proud: | 14A |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 14A |
| Montáž: | na panel |
| Napájecí napětí: | 240...373V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 179x99x30mm |
| Vstupní napětí: | 90...132V AC |
| Výkon: | 210W |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Výkon: | 210W |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Výstupní proud: | 14A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Max. výstupní proud: | 14A |
| Vnější rozměry: | 179x99x30mm |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Montáž: | na panel |
| Účinnost: | 88% |
| Shoda s normou: | cURus |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Napájecí napětí: | 240...373V DC |
| Vstupní napětí: | 90...132V AC |



.jpg?68d3d670)