BEL VDRS4024-BEL
Kód: VDRS4024-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; IT; 40W; Uvýst: 24V; 1,7A; OUT: 1; Uizol: 3kVZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 84% |
| Výstupní proud: | 1,7A |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 1,7A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 40W |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Max. výstupní proud: | 1,7A |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Výkon: | 40W |
| Účinnost: | 84% |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Použití: | IT |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 1,7A |



.jpg?68d3d670)