BEL VDRS24048-BEL
Kód: VDRS24048-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; IT; 240W; Uvýst: 48V; 5A; OUT: 1; -25÷70°CZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 92% |
| Výstupní proud: | 5A |
| Doplňkové funkce: | PFC |
| Izolační napětí: | 4,242kV |
| Max. výstupní proud: | 5A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 240W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Pracovní teplota: | -25...70°C |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní proud: | 5A |
| Max. výstupní proud: | 5A |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výkon: | 240W |
| Účinnost: | 92% |
| Izolační napětí: | 4,242kV |
| Použití: | IT |
| Doplňkové funkce: | PFC |



.jpg?68d3d670)