BEL VBM36048-BEL
Kód: VBM36048-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC,nezakrytovaný; 360W; OUT: 1; 7,4AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 94% |
| Výstupní proud: | 7,4A |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný, AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 7,4A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 360W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | nezakrytovaný |
| Výkon: | 360W |
| Počet výstupů: | 1 |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 7,4A |
| Účinnost: | 94% |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Použití: | IT |
| Max. výstupní proud: | 7,4A |



.jpg?68d3d670)