BEL SWI55EI38CUI-0
Kód: SWI55EI38CUI-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; desktopový; 1A; 5V; OUT: 1Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh napájecí zdroje: | desktopový |
| Max. výstupní proud: | 1A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | desktopový |
| Max. výstupní proud: | 1A |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Počet výstupů: | 1 |



.jpg?68d3d670)