BEL SMI365VP13-BEL-0
Kód: SMI365VP13-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; desktopový; Ivýst max: 5A; 25W; Ivýst: 5AZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 85,2% |
| Výstupní proud: | 5A |
| Druh napájecí zdroje: | desktopový |
| Max. výstupní proud: | 5A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...40°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 78,5x35,3x66mm |
| Výkon: | 25W |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | desktopový |
| Max. výstupní proud: | 5A |
| Výkon: | 25W |
| Vnější rozměry: | 78,5x35,3x66mm |
| Výstupní proud: | 5A |
| Účinnost: | 85,2% |
| Výstupní napětí: | 5V |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...40°C |
| Počet výstupů: | 1 |



.jpg?68d3d670)