BEL SDI25056UP219-0
Kód: SDI25056UP219-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; Ivýst max: 4,48A; Ivýst: 4,48A; 251W; ITZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 4,48A |
| Druh napájecí zdroje: | desktopový |
| Max. výstupní proud: | 4,48A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...40°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 204x94x43,5mm |
| Výkon: | 251W |
| Výstupní napětí: | 56V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Max. výstupní proud: | 4,48A |
| Výstupní proud: | 4,48A |
| Výkon: | 251W |
| Druh napájecí zdroje: | desktopový |
| Pracovní teplota: | 0...40°C |
| Použití: | IT |
| Výstupní napětí: | 56V |
| Počet výstupů: | 1 |
| Vnější rozměry: | 204x94x43,5mm |



.jpg?68d3d670)