BEL PSK10D15DIN-BEL-0
Kód: PSK10D15DIN-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; na lištu DIN; 10W; Uvýst: 15V; 660mA; 84%Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 84% |
| Výstupní proud: | 0,66A |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Max. výstupní proud: | 0,66A |
| Napájecí napětí: | 100...430V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Shoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 76x31,5x34,4mm |
| Výkon: | 10W |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | na lištu DIN |
| Výkon: | 10W |
| Výstupní napětí: | 15V |
| Výstupní proud: | 0,66A |
| Napájecí napětí: | 100...430V DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Počet výstupů: | 1 |
| Izolační napětí: | 4kV |
| Účinnost: | 84% |
| Shoda s normou: | cURus |
| Max. výstupní proud: | 0,66A |
| Vnější rozměry: | 76x31,5x34,4mm |



.jpg?68d3d670)