BEL PSE300054F-BEL
Kód: PSE300054F-BELDetailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 3kW; Uvýst: 54V; 55,5A; OUT: 1; 0÷50°C; rackZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje pro vestavbu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 94% |
| Výstupní proud: | 55,5A |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Montáž: | rack |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 356x102x40,6mm |
| Výkon: | 3kW |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 3kW |
| Výstupní napětí: | 54V |
| Výstupní proud: | 55,5A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 94% |
| Použití: | IT |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Pracovní teplota: | 0...50°C |
| Montáž: | rack |
| Vnější rozměry: | 356x102x40,6mm |



.jpg?68d3d670)